به گزارش “مجله ایما”، امین منوچهری، مهاجم پارس جنوبی درباره تقابل تیمش مقابل تراکتور که با پیروزی بزرگ آنها همراه بود گفت: با تیم گردن کلفتی بازی داشتیم. البته باید بگویم که جای هواداران واقعا خالی بود اما ما تمام توان مان را گذاشتیم تا خوشحال شان کنیم.

وی با ابراز امیدواری برای روند نتیجه گیری تیم گفت: تیم ما هفته به هفته نشان داد که می تواند بهتر شود. نیمکت تراکتور هم می تواند جزو تیم های هفتم و هشتم لیگ شود اینقدر از سرمایه خوبی برخوردار هستند. با این حال تیم ما عملکرد خوبی داشتند و باید قدردان تک تک آنها بود.

 

منوچهری مدعی شد که با هواداران و حمایت آنها قادر خواهند بود در ادامه مسیر به نتایج خوبی دست یابند: امیدوارم مشکلات تیم هم برطرف شود و حمایت لازم صورت گیرد. دوست داریم در دیدارهای آتی تمام استادیوم زرد باشد و امیدوارم در دیدارهای آتی هم بتوانیم آنها را خوشحال کنیم و از نمایش تیم محبوب خود لذت ببرند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.