دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، پل اینس، ستاره سابق فوتبال انگلیس و خط میانی منچستریونایتد می‌گوید با حضور برونو فرناندس، ستاره پرتغالی جدید منچستریونایتد و درخشش او با پیراهن این تیم، شیاطین سرخ دیگر نیازی به پل پوگبا نخواهند داشت و می‌توانند او را واگذار کنند.

 

از مدتی پیش به نظر می‌رسید که پل پوگبا به زودی از باشگاه منچستریونایتد خارج شده و به دوران حضورش در اولدترافورد خاتمه خواهد داد. او در تابستان 2019 به صراحت گفته بود که مایل است چالش جدیدی را در جایی به غیر از اولدترافورد تجربه کند و صحبتهای زیادی درباره  احتمال پیوستنش به یوونتوس یا رئال مادرید مطرح شده است.

 

 

در ماه ژانویه منچستریونایتد برونو فرناندس را از اسپورتینگ لیسبون به  خدمت گرفت و فرناندس در دوران حضور در یونایتد به سرعت درخشیده و خود را به عنوان یکی از بازیکنان محبوب این تیم مطرح کرده است.

 

اینس در این باره گفت:” هواداران فکر می‌کردند که پل پوگبا ستاره اصلی تیم‌شان خواهد بود ولی ببینید در نهایت برای او و تیم چه اتفاقی افتاد. اگر پوگبا هنوز می‌خواهد باشگاه را ترک کند حالا شرایط از هر زمان دیگری برای این کار آماده است چون ما حالا برونو فرناندس را داریم و دیگر کسی به پوگبا نیازی احساس نخواهد کرد”.

 

پل اینس در ادامه صحبتهایش گفت:” فرناندس با اینکه تازه به باشگاه ملحق شده ولی در همین بازی‌های محدود عملکرد عالی‌ای داشته و این می‌تواند هم به نفع او باشد و هم باشگاه. پوگبا هم اگر تا پایان فصل به ترکیب برنگردد برای  پس گرتفن جایگاهش کار سختی خواهد داشت و باید با ستاره آماده‌ای مثل برونو فرناندس رقابت کند”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.