دانلود سریال یاغی

فیلیپ کوتینیو بعد از جدایی از لیورپول و پیوستن به بارسلونا روزهای کابوس واری را در این تیم کاتالانی سپری کرد؛ موضوعی که باعث شد این ستاره برزیلی خیلی زود از بارسا جدا شود و در تابستان گذشته با قراردادی قرضی به همراه بند خرید دائمی راهی بایرن مونیخ شود.

 

کوتینیو در بایرن مونیخ نیز از عملکرد فوق العاده از خود ارائه نداده و به نظر می‌رسد که باشگاه آلمانی هیچ علاقه ای به دائمی کردن قرارداد وجود نداشته باشد. همین موضوع سبب شده که شایعات زیادی در رابطه با آینده این هافبک برزیلی و تیم های خواهان او مطرح شود.

 

 

 

 

طی هفته های گذشته از چلسی به عنوان مهمترین مشتری ستاره برزیلی نام برده شد. حالا و در همین رابطه اما دیلی استار مدعی شده باشگاه منچستر یونایتد قصد دارد برای بازگشت به روزهای خوب خود در اولین قدم فیلیپ کوتینیو را به خدمت بگیرد و در این رابطه مذاکرات خود را با این ستاره برزیلی آغاز کرده است. این منبع همچنین مدعی شده که برخی دیگر از تیم‌های لیگ برتر انگلیس نیز در حال مذاکره با کوتینیو هستند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.