خانه » اخبار » اخبار ورزشی » منچستریونایتد و میلان به دنبال جذب فلورنتینو

منچستریونایتد و میلان به دنبال جذب فلورنتینو

فلورنتینو لوئیس ملقب به اختاپوس با درخشش خود در دو فصل گذشته توانسته باشگاه های بزرگی را به خود علاقه مند کند. در میان این باشگاه ها میلان و منچستریونایتد بزرگترین خواهان او محسوب می شوند.

 

 

 

 

فلورنتینو فصل 19-2018 بود که به ترکیب اصلی بنفیکا راه یافت و در پست هافبک دفاعی خوش درخشید. فصل جاری و با آمدن یولیان وایگل او جایگاه اصلی خود را تا حدی از دست داده ولی این باعث نشده تا از توجه تیم های بزرگ به او کاسته شود.

طبق ادعای رسانه های پرتغالی میلان یونایتد رئال بتیس و بایر لورکوزن آلمان از تیم هایی هستند که با بنفیکا برای جذب فلورنتینو وارد مذاکره شده اند.

او قراردادش را اخیرا تا 2024 تمدید کرد و این یعنی بنفیکا برای واگذاری او دست بالا را خواهد داشت و قطعا رقم انتقال اندک نخواهد بود.

 

 

 

 

برونو کاروالیو مدیر برنامه های فلورنتینو به ای اس پی ان گفت:« فلورنتینو با سن اندکش یکی از بهترین هافبک دفاعی های جوان اروپاست و در حال حاضر تیم های زیادی خواهان جذب او هستند. همه از میلان حرف می زنند ولی باید بگویم که از انگلیس آلمان و حتی اسپانیا نیز تیم هایی برای فلورنتینو وارد مذاکره شده اند. در حال حاضر چیزی مشخص نیست و باید ببینیم چه خواهد شد.»

 

گفته می شود هر دو باشگاه میلان و یونایتد خواهان انتقال قرضی با بند خرید دائمی فلورنتینو لوئیس هستند.

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .