مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

لوئی فن خال بین سال های 2014 تا 2016 هدایت شیاطین سرخ را برعهده داشت و با این تیم یک جام حذفی را نیز فتح کرد ولی تابستان 2016 جای خود را به ژوزه مورینیو داد.

فن خال در حالی یونایتد را ترک کرد که بسیاری معتقد بودند سبک بازی این تیم بسیار کسل کننده است. مربی هلندی اما در مصاحبه جدید خود فاش ساخت که حتی یکی از بازیکنانی که در فهرست خرید او بودند جذب نشدند و ناکامی ها را به گردن سران باشگاه انداخت.

 

 

 

 

فن خال به Voetbal International گفت:« یونایتد تیمی در حد قهرمانی نداشت. بازیکنانی بالای 30 سال یا حتی 35 سال در این تیم حاضر بودند و من اعلام کردم که قصد جوان گرایی دارم. سپس فهرستی به سران باشگاه دادم ولی متاسفانه هیچکدام از بازیکنان آن لیست جذب نشدند. در چنین شرایطی شما وارد یک فاز جدید می شوید و مجبورید برنامه های تان را تغییر دهید. این انتظاری نبود که از ثروتمندترین باشگاه دنیا داشتم.»

 

فن خال ادامه داد:« وقتی باشگاهی به این ثروتمندی هستید باید بهترین های دنیا را جذب کنید نه گزینه های شماره هفت و هشت را. قطعا باشگاه های فروشنده هم می گویند یونایتد پول کافی دارد و بهتر است تا جایی که می توانیم از این تیم پول بگیریم. این چیزی است که در نقل و انتقالات بر سر یونایتد می آمد. بازیکنانی درجه دو در اختیارم قرار می دادند؛ بازیکنانی که در لیست من گزینه هفتم و هشتم بودند. برای هرکدام هم کلی پول هزینه می کردند ولی وقتی تیم بد نتیجه می گرفت من به عنوان مربی قضاوت شده و محکوم می شدم.»

 

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.