“” آداما ترائوره یکی از بهترین بازیکنان فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس بوده و نمایش های فراتر از انتظاری را ارائه داده است. این ستاره ۲۴ ساله تا به اینجا آمار ۶ گل و ۱۰ پاس گل را برای ولورهمپتون به ثبت رسانده است؛ موضوعی که باعث شده چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی از جمله دو غول اسپانیا یعنی رئال مادرید و بارسلونا به او دوخته شود.

 

سایت رسمی باشگاه ولورهمپتون از ستاره اسپانیایی خود درباره بازیکنانی که او به آن ها علاقه دارد سوال پرسیده است. ترائوره در پاسخ می گوید: “ویلفرد زاها و شاید استرلینگ. اما من شبیه آنها نیستم و بیشتر آنها شبیه من هستند. “

 

 

 

 

این یک اظهار نظر جسورانه از سوی از بازیکنی است که در حال حاضر برای برای اثبات توانایی های خود در لیگ برتر تلاش می‌کند. نکته قابل توجه دیگر درباره ترائوره این است که او محصول آکادمی بارسلونا یعنی لاماسیا است. او در این باره گفت: ” اولین بازی من برای بارسلونا در دیدار مقابل گرانادا بود. این اولین تجربه حرفه ای من نیز به حساب می‌آمد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.