دانلود سریال یاغی

هرنان کرسپو در ریورپلاته خودش را مطرح کرد و سال 1996 راهی پارما ایتالیا شد. او 4 فصل خوب را در این باشگاه پشت سر گذاشت و سال 2000 راهی لاتزیو شد و پس از دو سال به اینتر پیوست.

کرسپو فاش ساخت که سال 2002 قرار بود از لاتزیو به رئال برود اما در نهایت انتقالش منتفی شد. کرسپو که به فوتبالش در پارما پایان داد هم اکنون وارد دنیای مربیگری شده و هدایت تیم دیفنسا جوستیسیا در لیگ آرژانتین را برعهده دارد.

 

 

 

 

او در یک گفت و گوی زنده اینستاگرامی گفت:« دو بار شانس پیوستن به رئال مادرید را داشتم. ابتدا سال 2002 بود که همه چیز تمام شده به نظر می رسید و گفت و گوهای مثبتی هم داشتیم ولی در نهایت رئال تصمیم به جذب رونالدو نازاریو گرفت. وقتی رونالدو به رئال رفت اینتر نیز به من پیشنهاد داد و من به این تیم پیوستم. در واقع اگر رونالدو به رئال نمی رفت این من بودم که راهی این تیم می شدم.

بار دوم کارلو آنچلوتی از من خواست تا به کادر فنی او در رئال ملحق شوم. حتی به کمپ رئال هم رفتم و مذاکراتی داشتیم اما در نهایت سران رئال تصمیم گرفتند تا زین الدین زیدان دستیار کارلتو شود.»

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.