دانلود سریال یاغی

آلدایر که یکی از مدافعان مقتدر دهه 90 میلادی بوده و در قهرمانی تیم ملی برزیل در جام جهانی 1994 نیز نقش مهمی ایفا کرد از بین سال های 1990 تا 2003 به مدت 13 فصل برای جالوروسی به میدان رفت. حالا این مدافع برزیلی خاطره جالبی در مورد دادن بازوبند به توتی نقل کرده است.

 

 

آلدایر گفت: رای گیری بین بازیکنان انجام شد تا کاپیتان جدید رم انتخاب شود. چند گزینه وجود داشت اما اکثریت من را به عنوان کاپیتان انتخاب کردند. من به این فکر کردم که بازوبند کاپیتانی برای فرانچسکو توتی و شهر چه معنایی دارد. توتی یک هوادار مادام العمر و یکی از بازیکنان با استعداد تیم بود. تصور می کردم بستن بازوبند کاپیتانی برای توتی مهم باشد و به همین دلیل بازوبند را به او تحویل دادم.

 

من امیدوار بودم توتی تبدیل به همان بازیکنی شود که به همان دلیل متولد شده بود و فکر می کنم انتخاب درستی داشتم. توتی آدم پرحرفی نبود و ما فقط زمانی که لازم بود با یکدیگر در رختکن صحبت می کردیم. من دوران بزرگ شدن و رشد توتی را تماشا می کردم و می دانستم او در نهایت به چنین جایگاهی می رسد. در دنیای فوتبال مانند او بازیکنان معدودی هستند وجود دارد که فقط و برای همیشه در یک باشگاه بازی کرده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.