به گزارش “مجله ایما”، بعد از تساوی این تیم در برابر پارس جنوبی جم که بعد از شکست در برابر تیم های ساپیا و پارس جنوبی اتفاق افتاد و ناراحتی تماشاگران نساجی را به همراه داشت شایعاتی مبنی بر حضور دیگر مربیان در نساجی قوت گرفت اما اعضای هیات مدیره باشگاه نساجی در نشستی که دیروز داشتند بر حمایت از رضا مهاجری تاکید کردند و اذعان داشتند برنامه ای برای برکناری این مربی و آوردن مربی جدید ندارند.

 

نساجی در حال حاضر با 20 امتیاز از 20 بازی در رده یازدهم جدول قرار دارد و در حالی که 10 هفته به پایان بازی ها باقی مانده با تغییر روند می تواند به نیمه ی بالای جدول نزدیک شود. این تیم هفته آینده میهمان ماشین سازی در تبریز خواهد بود. جالب اینکه رضا مهاجری در پایان بازی با پارس جنوبی خطاب به باشگاه گفته بود اگر احساس می کند مشکل امتیازدهی نساجی در هفته های اخیر او بوده حاضر است باشگاه را ترک کند اما همانطور که اشاره شد اعضای هیات مدیره خواستار ادامه ی حضور او در تیم و تلاش برای جبران امتیازات از دست رفته شدند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.