به گزارش “مجله ایما”، او که فصل را با ناامیدی تمام به خاطر عدم توانمندی مالکان جدید در اداره تیم شروع کرد در ادامه با بازگشت صنیعی فر و حدادیان به خوبی سبک بازی نساجی را تغییر داد و تیم در هفته های ابتدایی بهترین تیم در فازتهاجمی بود اما این روند ادامه پیدا نکرد! این در حالی بود که نساجی در برابر حریفان بازی خوبی به نمایش می گذاشت و از نظر ایجاد موقعیت حتی در برخی از بازی ها بهتر از حریفان بود.

 

بیماری آمبولی ریه و در ادامه جدایی چند مهره کلیدی از جمله رضا علیاری، حسن جعفری و میلاد سرلک توام با انتقادات تماشاگران کار را برای رضا مهاجری سخت کرد تا جایی که این مربی در نهایت به توصیه پزشک معالجش از سمت خود استعفاء کرد تا با ریکاوری در یکی دو ماه آینده در فصل آتی شرایط جسمانی بهتری برای بازگشت به نیمکت داغ مربیگری پیدا کند.

 

 

رضا مهاجری در ابتدای فصل استراتژی اش را تغییر سبک بازی نساجی از بازی دفاعی و مستقیم به بازی ترکیبی تعریف کرد و این رویای او بود که در برخی از بازی ها به خوبی اجراء شد اما از آنجایی که فوتبال در نتیجه خلاصه می شود و نتیجه هم بدون توجه به مشکلات تیم ارزیابی می شود در نهایت رضا مهاجری را به تصمیم استعفاء رساند. البته این در فوتبال طبیعی است. گاهی مربی با همه تلاش هایی که می کند نتیجه آنی نمی شود که برنامه ریزی و ترسیم کرده. با این حال فوتبال برای رضا مهاجری و هم چنین نساجی ادامه دارد و این مربی بر خلاف بحران هایی که بدان اشاره می شود  در شرایطی تیم را به مربی جدید تحویل می دهد که در رده یازدهم جدول قرار دارد و از سویی 10 هفته به پایان بازی ها باقی مانده است. تیمی چون ذوب آهن تنها یک امتیاز بیشتر از نساجی اندوخته و تیم هایی چون گل گهر، پیکان و… هم در جدول رده بندی پایین تر از نساجی هستند.

 

رضا مهاجری که پیش از این شهر خودرو، پدیده گذشته را به یک تیم صاحب سبک تبدیل کرده بود حالا منتظر یک پیشنهاد تازه است اما با توجه به سختی هایی که در نساجی پشت سر گذاشت به طور حتم ترجیح می دهد که یک تیم آرام را در اختیار بگیرد تا تیمی که در جریان فصل دچار حواشی متعددی از جمله دعوای مالکیتی و مسایلی از این قبیل می شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.