دانلود سریال یاغی

عدم موفقیت در اولین فصل حضور در برنابئو و حواشی مربوط به عدم رعایت قوانین قرنطینه باعث شده احتمال جدایی لوکا یوویچ مهاجم صربستانی از رئال مادرید افزایش یابد و به نظر می رسد به جز ناپولی و باشگاه لیگ برتری میلان نیز برای خرید این بازیکن ابراز علاقه کرده است.

 

 

با توجه به عدم اطمینان در مورد آینده زلاتان ابراهیموویچ نام لوکا یوویچ به عنوان یکی از اهداف احتمالی میلان برای بازار نقل و انتقالات تابستانی آینده در این باشگاه ذکر شده است. لوکا یوویچ در اولین فصل حضور در رئال مادرید عملکرد چندان خوبی نداشته و تنها موفق به زدن دو گل شده است.

 

شریه کالچومرکاتو مدعی شد این مهاجم صربستانی برای انتقال به سری آ با آنته ربیچ وینگر میلان مشورت کرده و در مورد این تصمیم قانع شده است. آنته ربیچ و لوکا یوویچ در گذشته و در بوندسلیگا با یکدیگر همبازی بودند و ستاره میلان این بازیکن را متقاعد کرده انتقال به سن سیرو به سود او خواهد بود. البته رئال مادرید تابستان سال گذشته و با مبلغ 60 میلیون یورو لوکا یوویچ را از فرانکفورت خریداری کرد و حاضر نیست با رقمی خیلی پایین تر این مهاجم 22 ساله را به فروش برساند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.