دانلود سریال یاغی

طلب محمد مهدی نظری بابت سال 92 – 450 میلیون تومان است. بازیکن سابق استقلال از این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت نکرده است چرا که بر اساس قوانین بازیکنان داخلی باید شکایت خود را در کمیته تعیین وضعیت مطرح کنند. مهدی نظری در نامه ای که برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده است تاکید کرده باشگاه استقلال نسبت به آراء صادره از سوی ارکان قضایی فدراسیون فوتبال ایران بی توجه است و اهمیتی به رای صادره از سوی آنها نمی دهد و او بعد از 7 سال هنوز نتوانسته مطالباتش را دریافت کند.

 

جالب اینکه چندی پیش کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا هشدار داد در صورت داشتن بدهی از جدول بازی های آسیایی کنار گذاشته می شوند. حتی ممکن است در آینده ای نزدیک محرومیت از حضور در لیگ های داخلی هم تیم های بدهکار را تهدید کند. به زودی نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای بررسی پرونده تیم هایی که درلیگ قهرمانان آسیا حضور دارند وارد تهران می شوند و همه چیز را مورد بررسی قرار می دهند. فصل گذشته اطلاعات غلطی از سوی فدراسیون فوتبال به  کنفدراسیون فوتبال آسیا داده شد تا جایی که فدراسیون فوتبال ایران به این خاطر جریمه نقدی شد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.