“”، در روزهای پایانی سال 1398 تصمیم گرفت بهترین بازیکنان ایرانی شاغل در سراسر دنیا را به صورت پست به پست به رای بگذارد و این نظرسنجی ها که با رقابت گلرها آغاز شده بود، در دومین روز به مدافعان اختصاص داشت و در روز سوم به هافبک ها رسید.

 

با وجود اینکه چندین هافبک از جمله مهدی کیانی، مسعود ریگی، امید ابراهیمی، محمد محبی و مسعود شجاعی امسال عملکردهای نسبتا خوبی داشتند، در نظرسنجی دیروز 10 نفر به مرحله رای گیری نهایی رسیدند؛ وحید امیری، مهدی ترابی، علیرضا جهانبخش، احسان حاج صفی، اشکان دژاگه، امین قاسمی نژاد، علی قلی زاده، علی کریمی، امید نورافکن و احمد نوراللهی.

 

هر کدام از این 10 نفر در مجموع یک سال، ثبات قابل قبولی داشتند و افتخارات مختلفی را چه فردی و چه تیمی از آن خود کرده اند. در این نظرسنجی که حدود 24 ساعت در اختیار مخاطبان محترم سایت قرار داشت، بیش از 200 هزار نفر شرکت کردند که آماری فوق العاده و دلگرم کننده برای ماست چرا که نشان از اهمیت این انتخاب ها برای مردم و علاقه مندان به فوتبال دارد.

 

در نهایت، برنده این نظرسنجی ستاره تکنیکی تیم پرسپولیس بود. مهدی ترابی 43 درصد از آرای مردمی را به خود اختصاص داد و بالاتر از رقبا، عنوان بهترین هافبک سال 98 را به دست آورد. پس از ترابی، علی کریمی و احمد نوراللهی در رده های دوم و سوم ایستادند.

 

نتایج دقیق نظرسنجی را در اینجا می بینید:

 

1- مهدی ترابی: 43 درصد

2- علی کریمی: 23 درصد

3- احمد نوراللهی: 13.43 درصد

4- علیرضا جهانبخش: 7 درصد

5- اشکان دژاگه: 4 درصد

6- وحید امیری: 3 درصد

7- احسان حاج صفی: 2 درصد

7- علی قلی زاده: 2 درصد

7- امید نورافکن: 2 درصد

10- امین قاسمی نژاد: 0.57 درصد

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.