“”، در روزهای پایانی سال 1398 تصمیم گرفت بهترین بازیکنان ایرانی شاغل در سراسر دنیا را به صورت پست به پست به رای بگذارد و این نظرسنجی ها که با رقابت گلرها آغاز شده بود، در دومین روز به مدافعان اختصاص داشت، در روز سوم به هافبک ها رسید و سرانجام در چهارمین روز مهاجمان را زیر نظر گرفت.

 

با وجود اینکه چندین مهاجم از جمله مهرداد محمدی، کریم انصاریفر، رضا قوچان نژاد، مهدی شریفی، پیمان بابایی و حتی لوسیانو پریرا امسال عملکردهای نسبتا خوبی داشتند، در نظرسنجی دیروز 10 نفر به مرحله رای گیری نهایی رسیدند؛ سردار آزمون، عیسی آل کثیر، کی روش استنلی، شیخ دیاباته، کاوه رضایی، مهدی طارمی، علی علیپور، مهدی قایدی، ارسلان مطهری و شهریار مغانلو.

 

هر کدام از این 10 نفر در مجموع یک سال، ثبات قابل قبولی داشتند و افتخارات مختلفی را چه فردی و چه تیمی از آن خود کرده اند. حتی به دلیل نمایش های درخشان کی روش استنلی و شیخ دیاباته، بر خلاف روزهای قبل این دو بازیکن خارجی هم در بین گزینه ها گنجانده شدند. در این نظرسنجی که حدود 24 ساعت در اختیار مخاطبان محترم سایت قرار داشت، حدود 220 هزار نفر شرکت کردند که آماری فوق العاده و دلگرم کننده برای ماست چرا که نشان از اهمیت این انتخاب ها برای مردم و علاقه مندان به فوتبال دارد.

 

در نهایت، برنده این نظرسنجی مهاجم لژیونر ایران بود. مهدی طارمی در رقابتی پایاپای با همنام استقلالی اش 23 درصد از آرای مردمی را به خود اختصاص داد و عنوان بهترین مهاجم سال 98 را به دست آورد. پس از طارمی، مهدی قایدی و علی علیپور در رده های دوم و سوم ایستادند.

 

 

نتایج دقیق نظرسنجی را در اینجا می بینید:

1- مهدی طارمی: 23 درصد
2- مهدی قایدی: 21 درصد
3- علی علیپور: 17 درصد
3- سردار آزمون: 16 درصد
5- شیخ دیاباته: 12 درصد
6- شهریار مغانلو: 7 درصد
7- ارسلان مطهری: 2 درصد
8- عیسی آل کثیر: 1 درصد
8- کاوه رضایی: 1 درصد
8- کی روش استنلی: 1 درصد

 

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.