دانلود سریال یاغی

 

به گزارش “مجله ایما”، دنی فن دبیک فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان آژاکس بوده و نقش مهمی در رسیدن این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان داشت. رئال مادرید در تابستان گذشته برای خرید دنی فن دبیک اقدام کرد، اما در نهایت توافق حاصل نشد و این انتقال به تابستان پیش رو موکول شد.

 

 

اما نشریه مارکا مدعی شد منچستریونایتد نیز خواهان خرید این هافبک هلندی بوده و قصد دارد در صورت عدم موفقیت رئال مادرید در جذب دنی فن دبیک، برای این انتقال اقدام کند. البته شایعاتی در مورد عقد پیش قرارداد و توافق بین آژاکس و رئال مادرید برای انتقال هافبک 23 ساله هلندی به برنابئو شده و به نظر می رسد کهکشانی ها شانس بیشتری برای خرید دنی فن دبیک دارند. منچستریونایتد اخیرا برونو فرناندز را نیز جذب کرده، اما باز هم خواهان تقویت خط میانی اش است.

 

رئال مادرید در تابستان سال گذشته قصد داشت ابتدا گرت بیل و بعد خامس رو به فروش رسانده و از پول جدایی این دو بازیکن دنی فن دبیک را جذب کند. این هافبک جوان هلندی در فصل جاری موفق به زدن 10 گل و ارسال 11 پاس گل برای تیمش شده و به نظر می رسد هنوز آمادگی فصل گذشته را حفظ کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.