دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، استقلال در این روزها شرایط عجیبی را تجربه می کند، از استعفای فتح الله زاده گرفته تا رسیدن زمان پرداخت بدهای خارجی و البته مشکلات مالی باشگاه همه شرایطی است که آبی ها را با مشکل روبرو کرده است.

اسماعیل خلیل زاده در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد که در ادامه آن را می خوانید:

بابت جدایی فتح‌الله‌زاده ناراحتم

استعفای آقای دکتر فتح‌الله‌زاده مورد موافقت ریاست مجمع باشگاه استقلال قرار گرفته است. متاسفانه ایشان به دلیل بیماری امکان ادامه فعالیت را نداشتند. ایشان یک استقلالی متعصب و از بزرگان باشگاه استقلال است. بابت جدایی آقای فتح‌الله‌زاده ناراحتم اما به هر حال استقلال خانه ایشان است و امیدوارم با مشورت‌های خود در ادامه کار یار و یاور این باشگاه باشند و هر چه زودتر سلامتی خودشان را به دست بیاورند. فعلا مسئولیت باشگاه برعهده بنده خواهد بود تا در اولین فرصت نسبت به ترمیم هیات مدیره و انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه اقدام شود.

 

هیات مدیره استقلال به اعضای اقتصادی توانمند نیاز دارد

در جلسه‌ای که با آقای دکتر سلطانی‌فر، وزیر محترم ورزش و جوانان و ریاست مجمع باشگاه استقلال داشتم قرار بر این شد که در اولین فرصت چند عضو اقتصادی توانمند به هیات مدیره باشگاه اضافه شود تا بتوانیم مشکلات مالی را به زودی برطرف کنیم. در عین حال مثل یک سال گذشته که مدام در حال برطرف کردن مشکلات اقتصادی باشگاه بودیم بازهم همه تلاش خودمان را انجام خواهیم داد. امروز تصمیم گرفتم که به دلیل پیشگیری از کرونا ساختمان اداری باشگاه را تعطیل کنم. درباره زمین تمرین جلسه مثبتی داشته‌ام و قرار است که زمین مناسب برای شروع تمرینات مجدد تیم فراهم شود.

 

هدف من شفافیت است

شرایط سختی بر باشگاه حاکم است. اغراق نیست اگر بگویم سخت‌ترین روزهاست. هدف من شفافیت است. ارائه گزارش صادقانه به هواداران. از هواداران می‌خواهم که به مبالغ طلب‌ها دقت کنند. به نرخ دلاری که از ۱۳ به ۱۵ هزار تومان رسیده. با همه این اوصاف امیدوارم بتوانیم یکبار دیگر استقلال را از بند میلیاردها تومان بدهی رها کنیم.

 

عملکرد خوب باشگاه در پرونده شفر

رأیی که فیفا درباره مطالبات آقای شفر علیه باشگاه استقلال صادر کرده کمتر از ۲۵۰ هزار دلار است. ایشان حدود ۳۰۰ هزار دلار از باشگاه به خاطر فعالیتش در فصل ۹۷-۹۸ بابت چهار ماه حقوق و پاداش‌هایش طلبکار بود که با دفاعیات خوب و مستدل باشگاه تمام پیش‌بینی‌هایی که درباره پرداخت بیش از یک میلیون دلار به شفر مطرح شده بود، منتفی شد. این مبلغ باید تا اواسط فرودین ماه به آقای شفر پرداخت شود. در تلاش هستیم تا با ایشان به توافق برسیم و مطالباتشان را در چند قسط پرداخت کنیم.

 

پرونده بویان

درباره طلب بویان به دادگاه CAS از طرف باشگاه نامه زده شده که یک ماه فرصت بدهند. هنوز پاسخی به درخواست استقلال داده نشده، اگر موافقت نشود باید ۳۰۰ هزار دلار به اضافه هزینه دیرکرد را پرداخت کنیم.

 

پرونده جباروف

طلب سرور جباروف حدود ۹۰ هزار دلار است که تا اوایل اردیبهشت از ایشان جهت پرداخت فرصت گرفتیم.

 

پرونده منشا

طلب گادوین منشا حدود ۴۰ هزار دلار است که جهت پرداخت تا اوایل اردیبهشت آینده فرصت داریم.

 

پرونده ایسما

باشگاه استقلال بابت حق انتقال ایسما باید ۱۲۵ هزار دلار به باشگاه پاختاکور پرداخت می‌شد. باشگاه پاختاکور اعلام کرده که به فیفا شکایت خواهد کرد. تاکنون هنوز شکایتی نکردند و اگر این شکایت انجام شود حداقل ۳ الی ۴ ماه طول می‌کشد تا رأی نهایی فیفا صادر شود.

 

مانده حساب استقلال در فیفا؛ ۳۵۰ هزار دلار

یک نامه از طرف باشگاه استقلال برای فیفا ارسال شده و از انها خواستیم طلب سرور جپارف، گادوین منشا، مارتین فورکل و سه وکیل را از محل پول بلوکه شده باشگاه استقلال در فیفا به طور مستقیم پرداخت کند که امید زیادی داریم تا فیفا با این درخواست موافقت کند. مبلغ باقیمانده باشگاه در فیفا حدود ۳۵۰ هزار دلار است.

 

اخطار میلیچ و بودوروف

وکلای میلیچ و بودوروف به باشگاه استقلال اخطار و ۱۵ روز مهلت داده‌اند تا طلبشان پرداخت شود.

 

فروش بازیکنان صحت ندارد

تمام اخباری که درباره فروش بازیکنان تیم استقلال مطرح می‌شود، گمانه‌زنی است و واقعیت ندارد. پیش‌بینی خودشان را خبر می‌کنند که باعث نگرانی هواداران می‌شود. کاش در این روزها که مردم به اندازه کافی نگران هستند، کمی منصف باشیم و باوجدان عمل کنیم و به این شایعه‌سازی‌ها نپردازیم. باشگاه استقلال مثل هر باشگاهی در دنیا حق خرید و فروش دارد اما در این شرایط چنین تصمیمی تحت هیچ عنوان مطرح نشده است.

 

مراقب منافع استقلال در لیگ برتر هستیم

به هر حال این احتمال وجود دارد که تا اواخر خرداد ماه امکان برگزاری مسابقات لیگ و جام حذفی مهیا نشود. سازمان لیگ حتما نظرخواهی لازم درباره وضعیت نهایی هر دو جام را از باشگاهها انجام خواهد داد. ما در لیگ و جام حذفی شانس قهرمانی داریم و هواداران مطمئن باشند که هوشیار هستیم و اجازه نمی‌دهیم منافع و حق مسلم تیم استقلال دچار مشکل شود. در صورت عدم برگزاری مسابقات پیشنهادمان را برای تعیین و تکلیف لیگ به طور رسمی از طریق رسانه‌ باشگاه اعلام خواهیم کرد.

 

تست کرونای من منفی بود

به فکر پرداختی به بازیکنان و مربیان تیم هستم. خودشان می‌دانند که همیشه با آنها صادق بودم. این شایعه که دچار ویروس کرونا شدم، صحت ندارد. آزمایش هم دادم و جوابش منفی بود. کسالت دارم اما تمام تلاشم را خواهم کرد تا در سریعترین زمان پرداختی‌هایی به اعضای تیم داشته باشم. خوشبختانه حقوق پرسنل باشگاه پرداخت شده و امیدوارم درباره تیم هم بتوانم در چند روز آینده این کار را انجام دهم. ما حتی در تعطیلات نوروز هم تعطیل نخواهیم بود و به کمک همکارانم تلاش خواهیم کرد تا به پرونده‌های مالی رسیدگی کنیم.

 

تلویزیون اینترنتی باشگاه فعال‌تر می‌شود

قصد داشتم امشب به برنامه فوتبال برتر بروم اما بیمار هستم و پزشکم صلاح ندانست که این کار را انجام دهم. همیشه سعی کردم پاسخگوی رسانه‌ها باشم. از این پس هم طبق صحبت‌هایی که با آقای نوری‌فر، مدیر رسانه‌ای باشگاه انجام دادم، قرار شده بازیکنان از طریق تلویزیون اینترنتی باشگاه بیشتر با هواداران درارتباط باشند. این حقوق رسانه‌ای را قصد داریم بهتر از گذشته رعایت کنیم تا منجر به درآمدزایی برای باشگاه شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.