مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

ایرج حریرچی در خصوص احتمال شروع لیگ برتر گفت: در روزهای آینده و احتمالا تا پایان هفته جاری پیشنهاد اولیه‌مان را ارائه می‌کنیم اما پیشنهاد ما منوط به نظر نهایی وزرا و ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود.

 

او ادامه داد: ممکن است یک بازه زمانی به این شکل باشد که از اواخر اردیبهشت‌ماه یا اوایل خردادماه تمرینات شروع شود و بعد از آن مسائل مختلف را بسنجیم.

معاون کل وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اضافه کرد: هنوز روی میز این موضوع که نتوانیم مسابقات را برگزار کنیم ممکن است؛ هرچند احتمال آن پایین باشد ولی تمام موضوعات را بررسی و نظر نهایی را اعلام خواهیم کرد.

 

حریرچی یادآور شد: بحث شده که غیر از سرمربیان افرادی که بالای ۶۵ سال سن دارند یا دارای بیماری‌های زمینه‌ای هستند به تمرینات و بازی‌ها اضافه نشوند.

 

او عنوان کرد: در صورت ادامه مسابقات هر پنج روز یک‌بار گواهی سلامت از کادر فنی و بازیکنان گرفته می‌شود و تست درگیری مولکولی کرونا گرفته خواهد شد. یک مقدار پیچیدگی و گرفتاری عظیمی دارد تا بتوانیم لیگ را انجام دهیم و به نتیجه مطلوبی برسیم.

 

معاون کل وزارت بهداشت تصریح کرد: بعد از آنکه توافق اولیه ما و کارشناسان انجام شد و با وزارت ورزش به توافق رسیدیم نظر نهایی منوط به تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا خواهد بود. البته ما از طرف مردم نیز مورد درخواست هستیم. تعدادی از مردم در خانه مانده‌اند و به دنبال پیگیری بازی و تمرینات افراد و تیم‌های محبوب خود هستند.

به غیر از لیگ برتر و لیگ یک دیگر رشته‌های ورزشی مثل والیبال و بسکتبال تعیین تکلیف شده و بحث ادامه‌ی فعالیت رشته‌هایی مثل کشتی و کاراته که تماس مستقیم دارند اصلا مطرح نیست ولی ما به زودی درباره رقابت‌های فوتبال نیز تصمیم‌گیری می‌شود.

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.