دانلود سریال یاغی

پورتو در سال 2004 و با هدایت مورینیو در میان ناباوری موفق به فتح لیگ قهرمانان اروپا شد تا نام سرمربی پرتغالی بیشتر از همیشه مطرح شود. چلسی در تابستان همان سال با آقای خاص به توافق رسید تا سه فصل درخشان را زیر نظر مورینیو سپری کند. اما جان تری مدعی شد بازیکنان چلسی ابتدا از کار کردن زیر نظر این سرمربی حس خوبی نداشتند.

 

 

جان تری گفت: من گیج شده بودم. همه ما مصاحبه های آقای خاص یک را دیده بودیم. مورینیو به تازگی با پورتو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده بود. ما بازیکنان چلسی به یکدیگر پیام داده و به هم می گفتیم که کار کردن با مورینیو سخت خواهد بود و او از اولین روز در تمرینات شرایط را برای ما دشوار خواهد ساخت.

 

همه ما با این ذهنیت به اولین جلسه تمرینی زیر نظر مورینیو رفتیم که متوجه شویم رفتار او چگونه خواهد بود. از نظر من این وظیفه یک سرمربی است که بازیکنانش را تحت تاثیر قرار دهد و مورینیو از همان روز اول تمرینات چلسی موفق به انجام این کار شد. مورینیو هم از نظر رابطه شخصی با بازیکنان و هم شکل تمرینات تاثیرگذار بود و نشان داد که آقای خاص است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.