دانلود سریال یاغی

تاتنهامی ها که در اولین بازی شان در شروع مجدد لیگ برتر باید مقابل منچستریونایتد قرار بگیرند روز گذشته در دیداری دوستانه با نوریچ بازی کردند؛ دیداری که از 4 وقت 30 دقیقه‌ای تشکیل شده بود و ستاره های تازه از بند مصدومیت رها شده تاتنهام مانند سون هیونگ مین و هری کین هم در آن حضور داشتند.

مورینیو معتقد است که با توجه به برنامه فشرده رقابت ها انجام یک دیدار دوستانه دیگر قمار بزرگی خواهد بود.

او به سایت اختصاصی باشگاه تاتنهام گفت: ما نمی خواهیم دیدارهای دوستانه بیشتری انجام بدهیم. فکر می کنیم انجام بازی دوستانه خوب است اما خیلی ریسک بالایی دارد. ما آماده سازی نرمالی برای این دیدار خواهیم داشت که از دوشنبه شروع می شود و تا جمعه ادامه خواهد داشت.

 

 

بعد از آن دو روز وقت خواهیم داشت و پس از آن بازی با وستهام بنابراین 10 روز آینده ما خیلی شلوغ خواهد بود. ما باید با واقعیت جدید کنار بیاییم؛ کاری که ما تلاش می کنیم انجام بدهیم.

ما باید فکر کنیم که باید برای کسب امتیاز بجنگیم. با هواداران یا بدون آنها امتیازات در زمین کسب می شود. ما  و یونایتد باید برای کسب آن بجنگیم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.