دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، تاتنهام فردا در دیداری تعیین کننده و دشوار در خانه چلسی به مصاف این تیم می رود و این دیدار در مسیر کسب سهمیه لیگ قهرمانان از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. ژوزه مورینیو مدعی شد تیمی در اروپا ماننند تاتنهام شرایط دشواری را از حیث بازیکنان مصدوم تجربه نمی کند.

 

 

ژوزه مورینیو گفت: “اگر به نظر من بود آرزو داشتم الان در مقطع پیش فصل و در ماه ژوئن پیش رو قرار داشتیم، هیچ یک از بازیکنان تاتنهام مصدوم نبودند و از هفته اول و مساوی با امتیاز دیگر تیم ها فصل لیگ برتر را آغاز می کردیم. باز هم تاکید می کنم بازیکنانم عملکردی فوق العاده داشته و برای قرار گرفتن در بین چهار تیم برتر و جایگاهی که تاتنهام به آن تعلق دارد مبارزه می کنند. من تصور می کنم نه تنها در لیگ برتر، بلکه حتی در بن لیگ های اروپایی نیز هیچ تیمی مانند ما در شرایط دشواری قرار ندارد، اما ما به کارمان ادامه خواهیم داد.

 

هری کین و سون هیونگ مین زننده بخش اعظمی از گل های تاتنهام بودند. این فصل به قدری به طور خاص منفی بوده که حالا این دو بازیکن در مقطعی مشابه قادر به حضور در ترکیب تاتنهام نیستند. اگر ما بتوانیم بدون حضور این دو بازیکن در رتبه چهارم لیگ برتر قرار گیریم، دستاوردی فوق العاده برای باشگاه تاتنهام رقم خورده است.”

 

بازگشت یه استمفوردبریج: “خیر، این دیدار برای من خاص و ویژه نبوده و یک بازی ماند بازی های دیگر خواهد بود. من انسانی حرفه ای هستم و همانطور که در گذشته گفته ام، وقتی در باشگاه های قبلی ام حضور داشتم، 200 درصد به آنها تعلق داشتم و همه چیز همین است. تنها نکته متفاوت در پایان بازی است که من می توانم پیاده از استادیوم به خانه خود بروم، اما حتی من از این مزیت استفاده نمی کنم، چون با بازیکنانم از استادیوم باز خواهیم گشت. من از این مزیت استفاده نخواهم کرد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.