دانلود سریال یاغی

در دوران سه ساله حضور مورینیو در رئال مادرید این تیم بعد از سالها موفق به سه دوره حضور متوالی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد اما در نهایت نمی توانست از این مرحله گذر کند و راهی فینال شود. بعد از جدایی سرمربی پرتغالی رئال مادرید طی پنج فصل چهار بار فاتح این تورنمنت شد و حالا آیتور کارانکا معتقد است تاثیرات حضور مورینیو در این نتایج موثر بوده است.

 

 

آیتور کارانکا گفت: رئال مادرید سالها بعد از حضور ما روی نیمکت این تیم قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شدند و من فکر می کنم مورینیو و بازیکنانی که در گذشته توانسته بودند اعتبار خاصی کسب کنند کمی تاثیر روی این موفقیت ها داشت. وقتی ما آنجا بودیم رئال مادرید نتوانت لیگ قهرمانان را فتح کند اما من خوشحالم که بعد از جدایی ما این اتفاق بالاخره رخ داد.

 

دوران همکاری با مورینیو؟ ورای رفتار مقابل رسانه ها مورینیو همیشه یک انسان عادی است. ژوزه مورینیو سرمربی سبک خاص کاری هدایت مسابقات و کنفرانس های مطبوعاتی است و کار روز به روز در این شرایط در کنار او برای من تجربه ای فوق العاده بود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.