“”، فیفا با همکاری سازمان بهداشت جهانی ویدیویی تهیه کرده تا به نوبه خود در روند مبارزه با شیوع ویروس کرونا در گوشه و کناردنیا سهمی داشته باشد. تعدادی از مربیان کارکشته و نام‌آشنای دنیای فوتبال و از جمله ژوزه مورینیو و آرسن ونگر در این ویدیو حضور یافته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

 

 

این ویدیو که در حساب توییتری فیفا منتشر شده از همه شهروندان می‌خواهد برای جلوگیری از وخیم‌تر شدن شرایط ناشی از ویروس کرونا، اقدامات احتیاطی لازم در پیش گرفته و توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند. در این کلیپ ویدیویی چندین مربی فوتبال حاضر شده و با مردم صحبت می‌کنند و رئیس فیفا جیانی اینفانتینو هم در آن حضور دارد.

 

آرسن ونگر و ژوزه مورینیو از نام‌آشناترین مربیان حاضر در این ویدیو هستند. ونگر در این ویدیو خطاب به مردم گفت:” سلام به همگی. همه می‌دانیم که شرایط فعلی در ارتباط با ویروس کرونا بسیار جدی است و باید قبل از هر چیز به سلامت‌مان اهمیت بدهیم”.

 

ژوزه مورینیو هم در این ویدیو در رابطه با اهمیت شستن دستها صحبت کرده و گفت:” مقابله با ویروس کرونا از شستن دستها شروع می‌شود. لطفا دستهای خود را زیاد بشورید و اگر ممکن بود برای ضدعفونی آنها از محلول الکلی استفاده کنید”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.