دانلود سریال یاغی

در تابستان گذشته بود که ستاره آلمانی منچسترسیتی یعنی لروی سانه در آستانه جدایی از این تیم و پیوستن به بایرن مونیخ قرار داشت اما مصدومیت بد موقع او باعث شد که این بازیکن حداقل چند ماه دیگر در جمع سیتیزن ها ماندگار شود.

 

 

 

 

تنها یک سال دیگر از قرارداد لروی سانه با منچسترسیتی باقی مانده و نشریات آلمانی گزارش داده‌اند که سران بایرن پیشنهاد ۳۵ میلیون یورویی خود را برای جذب وینگر آلمانی ارائه داده‌اند که البته با استقبال سیتی روبرو نبوده است.

 

منچسترسیتی اما به نظر می‌رسد که چنین پیشنهاداتی برای سانه گوش نمی‌کند. آنها امیدوار هستند که این ستاره آلمانی بتواند فصل آینده خودش را به پپ گواردیولا ثابت کند و در این صورت امیدواری برای تمدید قرارداد نیز وجود خواهد داشت.

 

اخیراً باشگاه منچستر سیتی با توجه به استعداد و سن و سال سانه مبلغ ۱۴۰ میلیون پوند را برای این آلمانی تعیین کرده بود اما حالا با توجه به اینکه تنها یک سال تا پایان قرارداد بازیکن آلمانی باقی مانده پرداخت چنین مبلغی از سوی هر باشگاهی غیرممکن خواهد بود. از طرف دیگر آسیب دیدگی شدید سانه نیز می تواند یکی دیگر از دلایل این موضوع باشد.

 

با این حال به نظر می‌رسد در صورتی که تیمی نتواند مبلغ مورد انتظار سیت را پرداخت کند باشگاه انگلیسی این بازیکن را به فروش نخواهد رساند و حتی ترجیح می دهد که به جای فروش در ازای دریافت پول کم بازیکن را به شکل رایگان از دست بدهد.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.