به گزارش “مجله ایما”، تعطیلی مسابقات فوتبال تا بعد از نوروز 99 باعث بلاتکلیفی اکثر تیم های لیگ برتری شده است. از این رو باشگاه ها تمرینات خود را تعطیل کردند و با بازگشت به تمرینات هم مشخص نیست چه زمانی دقیقا بازی بعدی شان را انجام می دهند. 

از این رو کادرفنی نفت مسجدسلیمان به طور مشخص خواهان پایان لیگ نوزدهم است. بعد از آنکه مهدی تارتار سرمربی نفتی ها چندی قبل از سازمان لیگ خواست لیگ برتر همینجا پایان یابد و سال آینده با حضور دو تیم صعود کننده از لیگ یک مسابقات را با 18 تیم برگزار کنند، حسین پاشایی دستیار او نیز امروز موضع قبلی را تکرار کرده است.

نفتی ها این روزها سیستم جالبی را نیز برای تمرینات بازیکنان در نظر گرفتند. بازیکنان تهران نشین نفت مسجدسلیمان در پایتخت زیر نظر کادرفنی از روز دوشنبه تمرین می کنند و سایر بازیکنان قرار است در شهرهای با برنامه ای که مربی بدنساز تیم به آنها می دهد به طور اختصاصی کار کنند. اتفاقی که باعث می شود بازیکنان نفت در روزهای سخت شیوع کرونا نزد خانواده هایشان باشند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.