دانلود سریال یاغی

در روزهای اخیر اخباری در مورد تمایل منچستریونایتد به جذب آنسو فاتی پدیده 17 ساله بارسلونا و حتی پیشنهاد هنگفت و 100 میلیون یورویی شیاطین سرخ برای اغوای بارسلونا شنیده شده است. اما خاویر ویلاژوانا مدعی شد بازیکنانی مانند آنسو فاتی در آینده ترکیب اصلی بارسلونا را تشکیل می دهند و آنها هرگز به فکر فروش این بازیکن نبوده اند. آنسو فاتی در این فصل 24 بازی در همه رقابت ها انجام داده و 5 گل نیز برای بارسلونا به ثمر رسانده است.

 

 

خاویر ویلاژوانا گفت: هیچ شایعه و صحبتی در مورد احتمال جدایی آنسو فاتی از بارسلونا وجود ندارد و ما هرگز در مورد فروش این بازیکن صحبت نکرده ایم. ما هرگز قصد نداریم برای بازیکنانی که در آکادمی لاماسیا پرورش یافته اند برای درآمدزایی استفاده کنیم و قصد نداریم بازیکنانی که معتقدیم در آینده می توانند ترکیب تیم اول ما را تشکیل دهند به فروش برسانیم.

 

من فکر می کنم آنسو فاتی از بازی کردن در ترکیب بارسلونا و حضور در رختکن این تیم خوشحال است و این بازیکن در سال های آینده تبدیل به بازیکن مهمی برای بارسلونا خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.