دانلود سریال یاغی

“” به نظر می رسد پل پوگبا از شرایط خود در منچستریونایتد راضی نیست و اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی او از این تیم شنیده می شود. رئال مادررید و زین الدین زیدان علاقه زیادی به همکاری با این هافبک فرانسوی دارند و مینو رایولا مدعی شد در تابستان یک قهرمان بزرگ راهی برنابئو خواهد شد.

 

 

مینو رایولا گفت: “رابطه من با رئال مادرید بسیار خوب است. من اغلب با خوزه آنخل صحبت می کنم مکالمات ما جالب و لذت بخش بوده با او در مورد فوتبال و اتفاقات مربوط به فیفا صحبت کنم.

 

امیدوارم روزی قهرمان بزرگی را به رئال مادرید بیاورم. در حال حاضر آلفونسه آرئولا را در این تیم دارم اما قرارداد او قرضی است. این تابستان می خواهم یک بازیکن بزرگ را به صورت دائم به مادرید انتقال دهم. این اتفاق برای من و برای همه موکلانم افتخار بزرگی خواهد بود زیرا رئال مادرید یک تیم بزرگ است.

 

پل پوگبا روزهای حساسی را پشت سر می گذارد اما من می خواهم به وضوح به این موضوع اشاره کنم که در انگلیس آنها نسبت به این موضوع بسیار حساس هستند اما او روی یونایتد متمرکز است. آنها می خواهند فصل را به پایان رسانده و یونایتد راهی لیگ قهرمانان اروپا شود. نمی دانم چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد. در گذشته تیم های زیادی به دنبال پوگبا بودند اما انتقالی رخ نداد. شرایط فعلی و آینده مهم است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.