دانلود سریال یاغی

مگنو باتیستا هافبک برزیلی پارس جنوبی که به دلیل مصدومیت رباط اکنون وضعیت نامشخصی را پشت سر می‌گذارد به انتقاد از عملکرد مدیریت باشگاه پرداخت.

 

وی در ابتدای صحبت‌هایش درباره وضعیتش گفت: شرایط من خیلی بد است و بعد از مصدومیتم خیلی ناراحت هستم. بعد از مصدومیتم همه به من پیامک دادند و نگران وضعیتم بودند یا اینکه روحیه دادند. حتی برخی هواداران پارس جنوبی در دایرکت به من پیام‌های دلگرم‌کننده‌ای داده‌اند و امیدوار به بازگشت من هستند. من اما نمی‌توانم ناراحتی‌ام از باشگاه و آقای مرادی به عنوان مدیر را پنهان کنم. ۱۵ روز است که مصدوم شدم و همانطور که گفتم خیلی‌ها چه از بازیکنان هم‌تیمی و چه بازیکنان تیم‌های دیگر و حتی مدیرعامل نفت آبادان و حمید مطهری با من تماس گرفتند و روحیه دادند اما از مرادی خبر دارید؟ 

وی ادامه داد: مدیر صنعت نفت پیکان و مربیان دیگر با من تماس گرفتند اما فقط مدیر پارس جنوبی تماس نگرفته و من به این خاطر خیلی ناراحت هستم. من ۱۵ روز بعد از مصدومیت اینجا هستم. همسرم هر روز نگران من است و این شکلی خیلی سخت است.

 

مگنو با اشاره به اینکه باید هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار گیرد گفت: هر روز که بگذرد از زمان عمل جراحی مسلما در آینده کار را سخت خواهد کرد. هر چه زودتر عمل کنم مسلما زمان بازگشت به تمرین و بازی زودتر خواهد بود. اگر به برزیل بروم و زودتر عمل کنم مسلما شرایط برایم بهتر خواهد شد چرا که آنجا انرژی و روحیه بهتری خواهم داشت. من برای این مساله هر روز به مرادی زنگ می‌زنم اما هیچ جوابی از او نگرفتم. این خیلی خیلی و خیلی بد است که هیچ پاسخی در این وضعیت باشگاه به من نمی‌دهد. از کادر تیم هر روز با من در تماس هستند و از افاضلی هم به عنوان سرمربی ممنون هستم که پیگیر است.

 

 

هافبک برزیلی پارس جنوبی در ادامه گلایه‌هایش گفت: من فقط می‌خواهم هر چه زودتر عمل شوم و کار فیزیوتراپی را شروع کنم. باشگاه باید هزینه عمل جراحی را بدهد و مسلما پول دارد و چرا نمی‌دهد؟ خانواده‌ام هر روز تماس می‌گیرند و می‌گویند بیا به خانه و همه منتظر هستند. در این شرایط سخت و ویروس کرونا در قرنطینه هستند من تنها هستم. من برای هیچ بازیکنی این روزهای سخت را نمی‌خواهم. دخسوس برای من پست گذاشت و مسلما شرایط مرا درک کرد. بازیکن حرفه ای است و شرایط هم را درک می‌کنند اما نمی‌دانم چرا باشگاه این روزهای سخت مرا درک نمی‌کند.

 

مگنو در پاسخ به اینکه چرا در ایران جراحی نمی‌کند اینطور پاسخ داد: اگر در ایران عمل نمی‌کنم به خاطر شرایط کرونا و نیاز به مراقبت بعد از عمل است. خانواده من در ایران نیستند. من بعد از عمل از نظر روحی و ذهنی و انرژی نیاز به کمک دارم و به این خاطر می‌خواهم به برزیل برگردم و عمل کنم تا زود به فوتبال برگردم.

 

هافبک پارس در پایان گفت: از آقای موسوی به عنوان مدیر منطقه پارس جنوبی تشکر می‌کنم که به نظرم او فردی فوتبالی است و شرایط این روزهایم را درک می‌کند. از او می‌خواهم حداقل به آقای مرادی بگوید که بازیکن در این شرایط به رسیدگی نیاز دارد نه به بی محلی. آقای افاضلی و کادرفنی به همراه چراغی در این مدت به من سر زدند اما مرادی انگار مرا حبس کرده هیچ پاسخی نمی‌دهد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.