به گزارش “مجله ایما”، او در این باره ادامه می دهد: توصیه های وزارت بهداشت برای من هم هست و این طور نیست که کرونا برای دیگران باشد. به همین خاطر وقتی یکی از برنامه های تلویزیونی از من دعوت کرد تا در برنامه حاضر شوم عذرخواهی کردم و گفتم بهتر است برای کمک به خودم و دیگران در خانه بمانم. چند روز در خانه ماندن برای هیچ کس مشکل ایجاد نمی کند اما بیرون آمدن هم برای خودمان مشکل ایجاد می کند و هم برای دیگران. آنهم مشکلی که شاید دیگر برای هیچ یک از ماها قابل جبران نباشد. به نوبه ی خودم از مردم خوبم می خواهم در خانه بمانند تا زنجیره انتقال این بیماری قطع شود. 

 

اکبر میثاقیان حرف هایش را اینطور ادامه داد: من در ماه های اخیر به دلیل جراحی روی پا خانه نشین بودم و تدوام این وضعیت برایم خیلی سخت است اما بطور حتم باز هم در خانه می مانم تا سلامت خودم حفظ شود و به سلامت دیگران هم کمک کنم. شاید باورش کمی سخت باشد. در روزهای اخیر چند پیشنهاد کاری هم دریافت کردم اما ترجیح من بر این است این روزها در خانه بمانم تا با فروکش کردن این بیماری در ماه های آینده دوباره مشغول بکار شوم. کار همیشه هست اما اگر سلامتی به خطر بیافتد بهترین شرایط کاری هم برای ما به وجود بیاید قادر به آنجام آن نخواهیم بود. باور کنیم در خانه ماندن اول به سود ماست. به هر صورت امیدوارم همه ی مردم ایران به توصیه های وزارت بهداشت گوش کنند و در سایه ی سلامتی که بهترین نعمت است سال جدید را آغاز کنند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.