دانلود سریال یاغی

کریستیانو رونالدو بعد از شرچیوع گسترده ویروس کرونا در ایتالیا این کشور را ترک کرد و راهی زادگاه خود یعنی مادیرا در پرتغال شد. با این حال فوق ستاره آرژانتینی بعد از یک مدت زمان تقریبا طولانی اخیراً به ایتالیا بازگشت تا در تمرینات یوونتوس شرکت کند.

 

 

 

 

انتظار می‌رود که بازیکنان بعد از دوری دو ماهه از تمرینات با افت بدنی مواجه شوند اما در روزهای گذشته مشخص شد که کریستیانو رونالدو حتی نسبت به دوران قبل از قرنطینه نیز آماده تر به نظر می رسد و کاملا آماده حضور دوباره در مستطیل سبز است.

 

نکته قابل توجه دیگر درباره کریستیانو رونالدو این است که توتو اسپورت ادعا می کند که فوق ستاره پرتغالی در تمرینات اخیر بیانکونری از نوع جدیدی از میخ های استوک استفاده کرده است. میخ هایی که بیشتر در کفش های استوک راگبی بازان مورد استفاده قرار می گیرد و این مزیت را به آن ها و حالا رونالدو می‌دهد که بتوانند سرعت شان را افزایش دهد.

 

 

 

 

این موضوع اما اصلاً ایده جدیدی نیست چراکه پیش از این ستاره الجزایری مون پولیه یعنی اندی دلورت هم از این میخ های استوک استفاده کرده بود. جالب‌تر اینکه استفاده از چنین روشی برای این بازیکن ۲۸ ساله جواب داده بود و او در فصل جاری رقابت‌های لیگ یک فرانسه رکورد سرعت ۳۶.۸ کیلومتر بر ساعت را به ثبت رسانده بود.

 

 

 

 

در واقع به نظر می‌رسد که این میخ ها بیشتر از اینکه فلزی باشند از جنس لاستیک هستند و همچنین از قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردارند و نتیجه آن نیز افزایش یافتن سرعت بازیکن در هنگام استارت دادن است.

 

همه اینها نشان داد که فوق ستاره پرتغالی هر روز به دنبال راهکار جدیدی برای پیشرفت کردن است و به نظر می رسد که برای موفقیت دست به انجام هر کاری می زند؛ اتفاقی که طی سالهای اخیر نیز رونالدو آن را به خوبی نشان داده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.