دانلود سریال یاغی

عماد میرجوان در گفت و گو با خبرنگار “مجله ایما” درباره اوضاع بحرانی استان گیلان به خاطر شیوع ویروس کرونا عنوان کرد: وضعیت استان گیلان و به خصوص شهر رشت واقعا بحرانی است. همه بیمارستان ها پر از بیمار است و نگران شهرم هستم. واقعا خبرهای خوبی در گیلان نیست و امیدوارم مسئولان به داد همشهریانم برسند.

وی ادامه داد: من از مردم عزیز خواهش می کنم که به شمال کشور سفر کنند. مردم شمال همواره میهمان نواز بودند و میزبان خوبی برای سفرهای تفریحی نشان دادند اما الان زمان سفر کردن نیست. شما فرض کنید به شمال بیاید و اتفاقی برایتان بیفتد، در بیمارستان ها جایی برای مداوا نیست و شرمنده تان می شویم. مردم لطف کنند و به شمال کشور نیایند.

مهاجم نفت مسجدسلیمان درباره شروع مسابقات لیگ برتر از نیمه فروردین ماه تاکید کرد: ما از مسئولان وزارت بهداشت شنیدیم که فروردین ماه اوج بیماری کرونا است و نمی دانم چرا مسابقات را می خواهند در آن تاریخ برگزار کنند. مسئولان سازمان لیگ حداقل لیگ را تا آخر فروردین تعطیل می کردند تا تمرینات تیم ها نیز برگزار نشود. اینکه بخواهند در تاریخ اوج بیماری کرونا لیگ را شروع کنند، از نظر من چندان منطقی نیست و امیدوارم تجدید نظر انجام شود.

میرجوان در پایان افزود: در این روزهای سخت امیدوارم همه مردم سلامت بمانند و بتوانیم در کنار هم از این بحران عبور کنیم. فوتبالیست ها هم جزئی از جامعه هستند و نباید سلامتی شان به خطر بیفتد. امیدوارم فکری به حال مسابقات لیگ برتر شود که به سود همه باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.