علی طاهران در گفت و گو با خبرنگار “مجله ایما” درباره شکست تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و یکم لیگ برتر عنوان کرد: به هر حال بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان صدرنشین لیگ برتر کار دشواری است. تیم ما شرایط ویژه‌ای دارد اما فکر می‌کنم مقابل پرسپولیس می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم. ما بدموقع گل خوردیم و از طرفی داور نیز روی نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم داور خیلی به ضرر ما سوت زد و اجازه نداد بازی روند طبیعی‌اش را طی کند. با اینکه دو بر صفر عقب افتادیم اما فکر می‌کنم می‌توانستیم به بازی برگردیم و نتیجه را برگردانیم، اما اشتباهات پرتعداد داور این اجازه را به ما نداد. واقعا مستحق شکست مقابل پرسپولیس نبودیم.

هافبک دفاعی شهرخودرو درباره شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیل نشدن مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: واقعا دلیل اینکه مسابقات برگزار می‌شود را نمی‌دانم. ما فوتبالیست‌ها هم فرقی با مردم عادی نداریم. الان همه مشاغل تقریبا تعطیل شده اما ما مجبور هستیم دور از خانواده ‌هایمان در ورزشگاه‌های بدون تماشاگر بازی کنیم. قطعا تماس هایی که بین بازیکنان برقرار می‌شود می‌تواند باعث انتقال ویروس شود اما ظاهرا مسئولان می‌خواهند هرطور شده لیگ را برگزار کنند. شما تصور کنید یک فوتبالیست در لیگ برتر این ویروس را بگیرد، آیا آن را به همه نفرات منتقل نمی‌کند؟ امیدوارم هرچه سریع‌تر فکری کنند و لیگ تعطیل شود تا مشکلات اینچنینی را شاهد نباشیم.

طاهران در پایان درباره آینده شهرخودرو افزود: به هر حال تغییراتی که ما داشتیم باعث شد کمی از شرایط دور شویم. اما با این حال در همه بازی‌ها با انگیزه به زمین می‌رویم و شک نکنید برای کسب سهمیه آسیایی هرکاری از دست‌مان بربیاید انجام می‌دهیم. به هواداران مشهدی قول می‌دهیم رتبه خوبی به دست خواهیم آورد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.