به گزارش “مجله ایما”، تیری هانری بین سالهای 1999 تا 2007 برای توپچی ها بازی کرد و به این باشگاه کمک کرد تا در مجموع شش قهرمان مهم کسب کند، از جمله دو عنوان لیگ برتر که مهم ترین آن ها تلقی می شود. او در ۳۷۶ بازی ۲۲۸ گل برای آرسنال به ثمر رساند تا به بهترین گلزن تاریخ این باشگاه تبدیل شود. همچنین بسیاری از هانری به عنوان بهترین بازیکن تاریخ آرسنال یاد می کنند.

 

بر اساس گزارش ها آرسنال حدود دو سال پیش با تیری هانری برای سرمربی گری این تیم مذاکره کرد اما در آن زمان این فرانسوی نهایتا دستیار روبرتو مارتینز در تیم ملی بلژیک شد. او بعد از آن هدایت موناکو را بر عهده گرفت اما پس از کسب چند نتیجه ضعیف برکنار شد. او حالا اما در MLS فعالیت می کند و هدایت تیم مونترال ایمپکت را بر عهده دارد.

 

 

 

 

حالا اما تیری هانری از رویای خود برای سرمربیگری در آرسنال صحبت کرده است. او گفت: ” رویای من سرمربی گری در آرسنال است اما با این حال رویای قضاوت در یک دادگاه و انجام یک بازی بسکتبال را هم در سر دارم. این به معنای قطعیت در رخ دادن چنین اتفاقاتی نیست ولی بله تا قبل از مرگم می خواهم سرمربی آرسنال شوم. “

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.