دانلود سریال یاغی

در تاریخ 31 ساله فعالیت باشگاه سایپای تهران یک نام همواره خودنمایی کرده و آن هم کسی نیست جز ابراهیم صادقی. هافبک وسط سالهای متمادی سایپا که به واسطه حضور چندین ساله در این تیم به لقب «نارنجی وفادار» رسید امروز دقیقا بیست سال از حضورش در این باشگاه می گذرد و وارد سومین دهه حضورش در جمع نارنجی پوشان می شود.

صادقی 42 ساله بیستم اردیبهشت ماه 1379 به باشگاه سایپای تهران پیوست و سال ها با پیراهن این تیم به میدان رفت. او اگرچه در دوران فوتبالش پیشنهادهای خوبی از تیم های دیگر داشت اما همواره ترجیح داد در سایپا به کارش ادامه دهد . او بعد از سالها کاپیتانی سایپا سال گذشته به عنوان دستیار علی دایی مربیگری را شروع کرد و در ادامه فصل سرمربی شد. امسال نیز صادقی سرمربیگری سایپا را برعهده دارد و کارش را در این کسوت ادامه می دهد.

صادقی که در 17 ساله حدود 500 بازی برای سایپا انجام داده امروز وارد سومین دهه فعالیتش در سایپا می شود که از این حیث یک رکورد بی نظیر را ثبت کرده است. بی تردید او رویاهای بزرگی را برای آینده مربیگری اش در ذهن می پروراند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.