دانلود سریال یاغی

مجید نامجو مطلق در این باره به “مجله ایما” گفت: فعلا تمرینات ما چند روز تعطیل شده است اما در مورد شروع تمرینات این آقای مجیدی است که باید نظر بدهد.

 

او در مورد اینکه خلیل زاده رییس فدراسیون پزشکی-ورزشی تمرین و برگزاری مسابقات را همکاری با بیماری کرونا خوانده هم گفت: من این حرف را قبول دارم ولی وقتی تعطیلی لیگ تا چهاردهم فروردین ماه است ما باید چه کار کنیم؟ نمی توانیم که تمرینات مان را تعطیل کنیم.

 

وی افزود: از یک طرف شنیده ایم ورزش مقاومت بدنی را بالا می برد اما از طرف دیگر بحث آن لودگی هایی است که ممکن است برای افراد خطر ساز باشد و این کار را خیلی سخت می کند. خودمان هم نمی دانیم چه کاری کنیم.

 

مربی استقلال در پایان در مورد احتمال برگزار نشدن ادامه لیگ نوزدهم گفت: در هر صورت این تصمیمی است که سازمان لیگ باید بگیرد اما جان افراد از همه چیز مهمتر است. فعلا تعطیلی را تا چهاردهم فروردین اعلام کرده اند اما من شنیده ام اواسط فروردین پیک این بیماری است. باید ببینیم سازمان لیگ چه تصمیمی می گیرد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.