مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

“”، درحالیکه ویروس مرگبار کرونا چهار گوشه دنیا را درنوردیده و دنیای ورزش هم از تبعات این ویروس در امان نمانده، یوسپ ماریا بارتومئو با انتشار یک نامه سرگشاده خطاب به هواداران بارسلونا از آنها خواست در مواجهه با شرایط دشوار ناشی از شیوع این ویروس، آرامش خود را حفظ کرده و با اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری، به مقامات مسئول در مبارزه با این ویروس کمک کنند.

 

 

در نامه سرگشاده رئیس باشگاه بارسلونا آمده:” می‌خواهم خانواده بلوگرانا را خطاب قرار دهم و به نام باشگاه از همه بخواهم در شرایط اضطراری فعلی که به دلیل شیوع ویروس کرونا با آن روبرو شده‌ایم با حفظ آرامش و اعتماد به نفس و مسئولیت‌پذیری به روند تلاشهای برای مقابله با این بحران کمک کنند. باشگاه بارسلونا تعهد خود را فراتر از دنیای ورزش می‌بیند و امیدوار است بتواند در این شرایط اضطراری به دنیا کمک کند”.

 

بارتومئو در ادامه نامه خود خطاب به هواداران بارسا نوشت:” شکی نیست که شرایط اضطراری فعلی بزرگتر از حدی است که ما مستقیما بتوانیم بر آن تاثیر بگذاریم ولی با اینحال ما در بارسلونا می‌دانیم که تنها با ترکیب همه تلاشهای فردی و جمعی نوع بشر است که می‌توانیم بر این بحران غلبه کنیم. ما از همان آغاز با مقامات مسئول همکاری کامل داشته‌ایم و برای مبارزه با شیوع این ویروس و کمک به کسانی که از آن در رنج هستند از هیچ اقدامی فروگذار نکرده‌ایم”.

 

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.