دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لوکا یوویچ تابستان امسال با قراردادی به ارزش 60 میلیون یورو از فرانکفورت به رئال پیوست تا به رقیبی برای کریم بنزما تبدیل شود اما پس از گذشت دو سوم فصل، تنها دو گل به ثمر رسانده و در ال کلاسیکوی هفته قبل و نیز برای بازی امشب مقابل بتیس حتی در فهرست 18 نفره هم جایی پیدا نکرد. در چنین شرایطی او مورد توجه ناپولی قرار گرفته است.

 

 

 

 

تابستان پیش رو خوزه کایه خون و آرکادیوژ میلیک دو ستاره ناپولی در خط حمله از این تیم جدا خواهند شد و باشگاه آبی پوش نیاز مبرم به جذب مهره های تهاجمی را حس می کند.

یوویچ یکی از گزینه های جدید ناپولی محسوب می شود و با توجه به ارتباط مناسب باشگاه ایتالیایی با ایجنت یوویچ(فولی رمضانی) این انتقال می تواند در تابستان نهایی شود. رمضانی مدیر برنامه های 4 بازیکن ناپولی(کولیبالی، دیگو دمه، ماکسیموویچ و کوین مالکوئیت) نیز محسوب می شود.

از سوی دیگر اما رئال قصد ندارد یوویچ را به سادگی از دست دهد. در این باشگاه معتقد هرچند یوویچ در فصل جاری عملکرد خوبی نداشته ولی واگذاری او پس از تنها یک سال نمی توان ایده خوبی باشد. رئالی ها قصد دارند یک فصل دیگر نیز به یوویچ فرصت بدهند.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.