دانلود سریال یاغی

“” ایتالیا یکی از کشورهایی است که طی هفته های اخیر آمار فاجعه باری را به لحاظ میزان مبتلایان به ویروس کرونا به ثبت رسانده و روزانه تعداد زیادی جان خود را به دلیل ابتلا به این ویروس از دست می‌دهند.

 

شیوع گسترده ویروس کرونا باعث شد که تمام مسابقات در سطح اروپا از جمله رقابت های سری آ به حالت تعلیق در بیاید؛ اوضاع به قدری وخیم بود که حتی تمرینات تیم های ایتالیایی نیز فعلا تعطیل شده است. با این وجود طی روزهای گذشته اعلام شد که باشگاه ناپولی از فردا تمرینات خود را از سر خواهد گرفت؛ موضوعی که با توجه به شرایط ایجاد شده بسیار عجیب به نظر می‌رسید.

 

 

 

 

بعد از اعتراضات فراوان و حواشی ایجاد شده بعد از اعلام شروع تمرینات ناپولی از فردا این باشگاه نهایت تسلیم شد و ساعاتی پیش اعلام کرد برخلاف اطلاعیه قبلی تمرینات این تیم تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود. باشگاه ناپولی در توییتر خود نوشت: ” باشگاه ناپولی اعلام می‌کند که همه فعالیت های ورزشی تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آمده است. همچنین زمان از سرگیری تمرینات با توجه به مربوط به ویروس کرونا و در آینده اعلام خواهد شد.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.