دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و ششم سوپر لیگ ترکیه، تیم فنرباغچه که برخلاف چهار مسابقه قبل اللهیار صیادمنش را در فهرست نداشت، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه کانیا بویوک‌شهیر، با تیم رده شانزدهمی کانیا اسپور دیدار کرد.

 

در حالی که به نظر می‌رسید روند ناکامی‌های یاران صیادمنش مقابل کانیا اسپور پایین جدولی پایان پیدا کند، اما فنرباغچه در شبی که حریف‌اش ۲ اخراجی هم داد، به طرز عجیبی و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

فنرباغچه بعد از سه باخت و سه تساوی، امشب هم در کسب پیروزی ناموفق بود و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا ۴۰ امتیازی و در رده هفتم جدول سوپر لیگ ترکیه بماند.

 

اللهیار صیادمنش، مهاجم جوان ایرانی فنرباغچه که بعد از حضور کوتاه مدت در یک مسابقه جام حذفی، در یک دیدار جزو فهرست نبود و در چهار بازی پس از آن هم به طور کامل روی نیمکت حضور داشت، امشب هم به میدان نرفت و در فهرست تیمش مقابل کانیا اسپور دیده نمی‌شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.