دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در شرایطی که روز به روز هراس از یوع ویروی کرونا در اروپا افزایش یافته و به همین دلیل حکم به برگزاری بسیاری از مسابقات بدون حضور تماشاگر داده می شود، امروز اعلام شد حضور هواداران لایپزیش برای دیدار فردا شب مقابل تاتنهام در استادیوم بلامانع است. یولیان ناگلزمان همچنین در مورد شرایط تیمو ورنر صحبت کرده و مدعی شد او می تواند مقابل تاتنهام بازی کند. لایپزیش در بازی رفت در لندن با یک گل مقابل اسپرز به برتری دست یافت.

 

 

یولیان ناگلزمان گفت: “ما قطعا از حضور هوادارنمان خوشحال هستیم. اگر ما مجبور می شدیم در دیدار مقابل تاتنهام در اینجا بدون حضور تماشاگران بازی کنیم، نقطه ضعف بزرگی برای مان بود.”

 

سرمربی لایپزیش همچنین در مورد احتمال برگزاری برخی بازی ها در هفته های آینده بوندسلیگا بدون حضور تماشاگران نیز گفت: “به نظر من باید در مورد همه تیم ها تصمیم یکسانی ایجاد شده و نباید بین مناطق مختلف از این حیث تفاوتی وجود داشته باشد.”

 

یولیتن ناگلزمان همچنین در مورد شایعاتی که در مورد احتمال غیبت تیمو ورنر، ستاره گلزن این تیم مقابل تاتنهام وجود دارد نیز گفت: “تیمو ورنر شرایط خوبی داشته و کاملا به صورت عادی در تمرینات لایپزیش حضور یافت. در برنامه ریزی ذهنی من او قادر به بازی کردن خواهد بود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.