دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، لایپزیش دیشب در خانه خود در مقابل تاتنهام دست به کاری بزرگ زد و موفق شد با دو گل مارسل سابیتزر در نیمه اول و تک‌گل امیل فورسبرگ در اواخر بازی شاگردان مورینیو را در بازی برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ با نتیجه 3-0 شکست داده و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با پیروزی 4-0 و با اقتدار راهی مرحله یک‌چهارم نهایی رقابتها شود.

 

یولیان ناگلزمان سرمربی جوان لایپزیش در پایان بازی به ستایش و تمجید از بازیکنانش پرداخت و گفت وفادار ماندن بازیکنان لایپزیش به سبک بازی مورد نظر او در این بازی واقعا فوق‌العاده و شایان تقدیر بوده است.

 

 

ناگلزمان در این باره به خبرنگاران گفت:” ما تجربه کمی از حضور در مراحل حذفی چمپیونزلیگ  داریم و برای اولین بار است که در این مرحله بازی می‌کنیم و در نتیجه در حالی به این مسابقه قدم گذاشتیم که عصبی و نگران بودیم. ولی اتفاق خارق‌العاده‌ای که افتاد این بود که بازیکنان ما تمرکز بالای خودشان را حفظ کردند و سعی کردند به سبک همیشگی لایپزیش بازی کنند. اینکه سبک بازی ما در این مسابقه حساس در مقابل تیمی مثل تاتنهام تغییر نکرد خیلی مهم است”.

 

سرمربی لایپزیش در ادامه صحبتهایش گفت:” ما برای مقابله با تاتنهام در تیم خودمان تغییرات زیادی بوجود نیاوردیم و به شیوه خودمان بازی کردیم و البته این کار را فوق‌العاده انجام دادیم”.

 

ناگلزمان در ادامه صحبتهایش گفت:” از اینکه توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم خیلی خوشحالم و یکی از علتهای اصلی خوشحالی‌ام این است که ما واقعا لیاقت این پیروزی و صعود را  داشتیم. ما در این دو بازی چهار گل زدیم و حتی یک گل هم دریافت نکردیم، آن هم در مقابل تیمی مثل تاتنهام. ما امروز به وضوح تیم برتر میدان بودیم”.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.