به گزارش “مجله ایما”، هم اکنون در گروه الف این بازی ها چوکا تالش با مربیگری فرشاد پیوس و در گروه ب شهید قندی یزد با هدایت وحید مظاهری صدر جدول را در اختیار دارند. نحوه صعود و سقوط تیم ها بر اساس مصوبه فدراسیون فوتبال از این قرار است: 

 

۱. در پایان مسابقات تیم های اول هر گروه (مجموعا ۲ تیم) به مسابقات لیگ دسته اول بزرگسالان و دیدار فینال لیگ دسته دوم در فصل ۹۹-۹۸ صعود می کنند.

 

۲. در پایان مسابقات، تیم های دوم هر گروه در یک دیدار رفت و برگشت (پلی آف) به مصاف یکدیگر خواهند رفت که برنده مجموع این دو دیدار به عنوان تیم سوم صعود کننده به لیگ یک در فصل آتی تعیین خواهد شد.

 

۳. در پایان مسابقات تیم های سیزدهم و چهاردهم هر گروه (مجموعا ۴ تیم) به رقابت های لیگ دسته سوم سقوط خواهند کرد.

 

۴. در پایان مسابقات، تیم های سوم تا دوازدهم هر گروه (مجموعا ۲۰ تیم) + ۳ تیم سقوط کننده از لیگ دسته اول در فصل ۹۹- ۹۸ + تیم بازنده دیدار رفت و برگشت پلی آف لیگ دسته دوم (بند۲) + ۴ تیم صعود کننده از مرحله دوم لیگ دسته سوم بزرگسالان از فصل ۹۹-۹۸ در مسابقات فصل آتی لیگ دسته دوم (فصل ۱۴۰۰ – ۱۳۹۹) حضور خواهند داشت.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.