مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

به گزارش “مجله ایما”، البته تمرینات تیم نساجی در سایه ی رعایت موارد بهداشتی برگزار می شود. پیش از هر جلسه تمرین کلیه ی مسیر تردد بازیکنان ضد عفونی می شود تا خطری بازیکنان را تهدید نکند.  محمود فکری با وجود تعطیلی بازی های لیگ برتر مخالف در نظر گرفتن تعطیلی بلند مدت برای شاگردانش است به این خاطر که معتقد است این ایده شاگردانش را از شرایط تمرین و مسابقه دور خواهد کرد. به هر صورت قرار است بازی های لیگ برتر از اردیبهشت ماه دنبال شود و تیمی که در ماه های اسفند و فروردین ماه تعطیلات بلند مدت برای بازیکنانش در نظر بگیرد از شرایط تمرین و بازی دور خواهد شد و در اردیبهشت ماه برای برگزاری بازی های رسمی از نظر بدنی دچار مشکل خواهد شد. 

 

گفته می شود نساجی تا 27 اسفند تمرینات خود را در تهران دنبال خواهد کرد و بعد از آن تمرینات این تیم به بهانه سال جدید چند روز تعطیل خواهد شد. 

 

نساجی در اولین بازی با محمود فکری موفق شد تیم ماشین سازی را در تبریز با سه گل شکست دهد. این تیم در بازی بعدی خود میهمان تراکتور است.

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.