دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، دیروز خبری از کوالالامپور به گوش رسید مبنی بر این که روسای ای اف سی تصمیم به برگزاری دو نشست اضطراری در غرب و شرق قاره برای بررسی ابعاد بحران کروناویروس گرفته است که میزبانی منطقه غرب را به دبی و فدراسیون امارات سپرد.

در این راستا روزنامه الرایه با تایید خبری که دیروز مجله ایما به آن پرداخت مدعی شد موافقت با میزبانی از جلسه اضطراری ای اف سی برای برگزاری لیگ قهرمانان آسیا برعهده دولت امارات قرار گرفته است.شانزده نماینده باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا 2020 از کشورهای عربستان، قطر، امارات، ایران، ازبکستان و عراق از هفتم آوریل آینده در خصوص سرانجام و آینده مسابقات در غرب آسیا تصمیم گیری شود.

 بعد از انتشار کروناویروس این نشست در دستور کار قرار گرفت تا تصمیمی مهم اتخاذ شود که میزبانی غرب به دبی سپرده شد و میزبانی شرق به کوالالامپور مالزی.از همین رو قبول میزبانی این نشست به دولت امارات سپرده شده است تا در صورت موافقت با برگزاری نشست، نماینده های باشگاه ها در تاریخ ذکر شده در این نشست سرنوشت ساز حاضر شوند.

خبرهایی به گوش می رسید مبنی بر این که با بحرانی تر شدن شرایط احتمال تعطیلی این فصل از لیگ قهرمانان نیز وجود دارد که تبعات این تصمیم ممکن است به تعطیلی بازی های ملی در فیفادی و انتخابی جام جهانی نیز کشیده شود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.