دانلود سریال یاغی

“” محمد نصرتی مدافع سابق پرسپولیس که تجربه حضور در تیم ملی را نیز در کارنامه دارد در اولین فصل سرمربیگری خود توانسته بود نمایش موفقی با گل ریحان به جا بگذارد و حتی مدعی صعود نیز لقب گیرد. هرچند در ادامه فصل آنها از هدفی که در ذهن داشتند دور شده‌اند. با این حال نصرتی در توصیف اوضاعش در سالی که گذشت می‌گوید: سال ۹۸ از لحاظ ورزشی برای من سال خوبی بود چرا که به عرصه مربی‌گری ورود کردم و رکوردی خوبی به جا گذاشتم. ولی اگر بخواهم کلی پاسخ بدهم باید بگویم که سال سختی برای مردم ایران بود چرا که برهم خوردن برجام سیل سقوط هواپیما و شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی همه و همه اتفاقات بدی بود بودند که در سال ۹۸ رخ دادند.انتظارم این است که در سال جدید منافع و مصالح مردم در نظر گرفته شود تا بتوانند رفاه و آسایش بیشتری داشته باشند. امیدوارم که هرچه زودتر ویروس کرونا ریشه‌کن شود.

وی با اشاره به اینکه اگر فرصتی برای جبران گذشته شود برخی رفتارها را نخواهد داشت گفت: قطعا یکسری انتخابات اشتباه در زندگی داشته‌ام که با توجه به تجربیات الانم اگر باز به عقب برگردم هرگز آنها را تکرار نخواهم کرد.

 

نصرتی که سابقه چندین سال حضور در تیم ملی را در کارنامه دارد درباره اوضاع مدیریتی فوتبال ایران نکته جالبی را می‌گوید: اگر شانس اینکه بخواهم در فوتبال ایران تاثیری بگذارم همین الان حداقل بیست مدیر آلمانی را به ایران می‌آوردم تا از تخصص‌شان استفاده کنیم و اگر بخواهم کلی و برای جامعه بگویم بالغ بر پنج هزار مدیر کاربلد پاسخگو و متخصص خارجی را به ایران می‌آوردم. البته معتقد هستم در ایران هم مدیران متخصص داریم اما متاسفانه از آن‌ها استفاده نمی‌شود.

 

بخش بعدی صحبت‌های نصرتی در راستای کری‌های رایج درباره برتری مسی – رونالدو است. مربی حال حاضر گل ریحان مدعی است اگر شانس ملاقات با یکی از چهره‌های محبوبش را داشت ترجیح می‌داد با ستاره آرژانتینی فرصت دیدار داشته باشد: دوست داشتم با مسی ملاقات کنم. چون به نظرم بازیکن قرن است. تاکنون بازیکنی مثل او نیامده و نخواهد آمد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.