دانلود سریال یاغی

محمد نصرتی در مورد جدایی اش از گل ریحان به مجله ایما گفت: مالک جدید آمد و سرمربی خودش را آورد. ایشان به جمع بندی رسیدند با کادرفنی جدید کارشان را ادامه بدهند و به همین دلیل من هم جدا شدم.

 

او در مورد مشکلاتی که در این تیم داشت هم گفت: اگر بخواهم توضیحی بدهم زمان بر است. اولا که بودجه باشگاه نسبت به فصل گذشته خیلی پایین تر بود و این را می توانید از سازمان لیگ استعلام بگیرید، ما یک سوم فصل گذشته هزینه کردیم. خیلی از بازیکنان به خاطر رفاقتی که با ما داشتند آمدند و خیلی به خاطر اسم گل ریحان عضویت این تیم را قبول کردند. ما رکوردار لیگ یک در نباختن هستیم و فکر می کنم سال های سال این رکورد پابرجا می ماند. با همه این شرایط نیم فصل دوم را با اقتدار شروع کردیم، آرمان گهر را بردیم و با اراک که متحول شده بود مساوی کردیم. متاسفانه مدیران باشگاه با من بمیرم و تو بمیری باشگاه را اداره می کردند. بازیکنان این حرف ها را بگویند بهتر است، رضا ناصحی، اکرامی، پاپی و … کسانی هستند که سرد و گرم این فوتبال را چشیده اند و این را می توانید از آنها بپرسید.

 

وی افزود: ما چند ماه مدیرعامل را ندیدم و فقط بازی به بازی سرپرست تیم سر بازی ها می آمد،  او می گفت رویم نمی شود در چشم بازیکنان نگاه کنم. بازیکنان تعهدات شان را می خواستند و بعد از یک مدت بی تفاوت شدند. بعد از تماشاگر و کادرفنی انگیزه بازیکنان مالی است. ما در بازی با قشقایی هم که شکست خوردیم با اشتباه واضح داوری این اتفاق افتاد.

 

سرمربی گل ریحان می گوید در گل ریحان انگیزه ای برای موفقیت وجود نداشت: در این فصل انگیزه برای موفقیت گل ریحان وجود نداشت، بازی های ما برخلاف سال های گذشته پخش زنده نداشت، مدیر رسانه ای نداشتیم و هزار و یک مشکل دیگر که شاید بهتر باشد در مورد آن حرف نزنم. از همه این ها گذشته در بازی با ملوان آقای حسنوند که نماینده تام الاختیار باشگاه است ساعت 12 ظهر به ما گفت جمع شوید و ساعت 2 بازی کنید، دیگر با این شرایط من چه کاری می توانم انجام بدهم.  

 

نصرتی در مورد آینده کاری اش هم می گوید: فعلا امروز جدا شده ایم و ببینیم در آینده چه می شود. آقای دکتر داداشیان به فوتبال ورود کرده اند که جای تشکر دارد و من هر کمکی باشد برای تیم شهرم و استان البرز انجام می دهم.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.