دانلود سریال یاغی

و بنا به خبر منابع مطلع از کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخ نهایی انجام ادامه مسابقات گروهی و همچنین دور اول پلی آف (مرحله یک هشتم نهایی) قرار است به صورت متمرکز و در مدت ۱۵ روز در کشور قطر برگزار شود. تنها کشور در غرب آسیا که از نظر امکانات زمین های چمن و سیستم خنک کننده می‌تواند میزبان رقابت های بین‌الملی با حضور ۱۶ تیم حاضر در چهار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب باشد.

 

این مسابقات برای ۲۴ شهریور تا ۶ مهر برنامه ریزی شده و به این معناست که رقابت های باشگاهی ایران حداقل از چند روز پیش از شروع این مسابقات و البته احتمالا روزهای بعد از انجام این رقابت ها قادر به برگزاری بازی نخواهند بود. این در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران ۱۱ روز بعد از پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان در تاریخ ۱۷ مهر میزبان هنگ کنگ خواهند بود و سپس سفری طولانی به کامبوج خواهد داشت در روز ۲۲ مهر در مقابل تیم ملی فوتبال این کشور قرار بگیرد؛ دو مسابقه ای که ایران را آماده دو رقابت حساس و سرنوشت ساز مقابل بحرین و عراق (۲۲ و ۲۷ ابان) در ورزشگاه آزادی خواهد کرد.

 

اعلام برنامه های برگزاری رقابت های بین المللی در شرایطی است که هنوز در فوتبال ایران افراد زیادی بر طبل تعطیلی مسابقات می‌کوبند و شدن عمل و فشار آن ها به سازمان لیگ فوتبال ایران مانع از تصمیم گیری قاطع در این زمینه شده است. البته این دو نهاد اداره کننده فوتبال ایران نیز هنوز موفق به انجام فعالیت های مناسب برای برگزاری بهتر مسابقات و حلب نظر از تیم های شرکت کننده در لیگ برتر نشده است.

 

فوتبال ایران ۹ هفته برای انجام لیگ این فصل فرصت دارد و سپس باید به تعطیلی برود و بعد از آن هم تیم ها خود را آماده لیگ چنین باید کنند. لیگی که ممکن است انجامش به بعد از بازی ایران مقابل کامبوج موکول شود.

 

باتوجه به برنامه ریزی ای اف سی و با در نظر داشتن این نکته که چهار تیم اصلی فوتبال ایران (که به همراه تراکتور و فولاد) تیم های مدعی لیگ ایران را می‌سازد وارد لیگ قهرمانان آسیا خواهند شد و این تیم ها باید با استراحت و سازوکار مناسب آماده آن مسابقات کرده باشند. همچنین تیم ملی نیز به نفرات کلیدی حاضر در این تیم ها نیاز دارد. بنابراین برنامه ریزی برای انجام بازی های لیگ پایان رساندن آن آغاز فصل نقل و انتقالات و استراحت برای فصل آینده لیگ برتر باید با وسواس کامل انجام بشود.

 

 

بنابر آنچه سازمان لیگ در نظر دارد رقابت های لیگ باید از اواخر خرداد آغاز شده و اوایل مرداد به پایان برسد تا این ماه صرف استراحت و آغاز مجدد تمرین تیم ها بشود و سپس نوبت به آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیاست و بازیکنانی که با حضور در این مسابقات می‌توانند با آمادگی کامل در تیم ملی نیز حضور پیدا کنند.

 

باتوجه به حساسیت رقابت های پیش رو به نظر می‌رسد تصمیم قاطع و نهایی تاریخ برگزاری رقابت های لیگ هرچه سریع‌تر و بدون فوت وقت گرفته و به تمام باشگاه های حاضر در لیگ برتر ابلاغ شود تا آن ها نیز خود را آماده برگزاری ۹ هفته فشرده لیگ کنند. لیگی که باید با شناخت قهرمان و تعیین سهمیه های آسیایی (با انجام بازی های باقی مانده جام حذفی) به اتمام برسد و همچنین سقوط کننده و شرکت کنندگان دوره های بعدی خود را نیز بشناسد.

 

پس به نظر می‌رسد همدلی و وفاق مهم ترین نیاز فوتبال ایران در روزهای پیش‌رو برای کمک به تیم ملی و عبور از مرحله خطیر مقدماتی دور اول برای رویاپردازی صعود به جام جهانی قطر باشد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.