دانلود سریال یاغی

گادوین منشا که سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارد و یکی از خاطره‌انگیزترین گل‌های این مهاجم نیجریه‌ای پرحاشیه گل منجر به صعود این بازیکن به الدحیل قطر است.

 

منشا اما مدتی بعد و با توجه به کنار گذاشتنش از جمع سرخ‌ها در اقدامی عجیب راهی استقلال شد تا از سوی پرسپولیسی‌ها مورد هجمه قرار گیرد. هرچند دوران کوتاه حضورش در جمع آبی‌ها نیز چندان راضی کننده نبود و منجر به پایان همکاری او با این تیم شد.

 

 

مهاجم نیجریه که به نوعی کشف مجید جلالی در فوتبال ایران و تیم پیکان محسوب می‌شود در نیم فصل برای کمک به گل گهر و فرار از سقوط این تیم بار دیگر به ایران بازگشت.

 

اما حضور منشا در ترکیب روز گذشته گل گهر در دیدار تدارکاتی مقابل پرسپولیس و در استادیوم شهید کاظمی هم با اتفاقات جالبی همراه بود. از مصدوم کردن شجاع خلیل زاده تا مرور خاطره با دوست قدیمی‌اش یعنی سیامک نعمتی.

 

نعمتی که از دوران پیکان با این مهاجم نیجریه‌ای رفاقت دارد و دوست صمیمی‌اش محسوب می‌شود تقریبا دو سال قبل و در همین زمین صحنه‌های عجیبی برابر هم با درگیری که تصاویر آن منتشر شد شکل دادند.

 

 

این دو بازیکن اما همان زمان و خیلی زود بار دیگر با هم آشتی کردند و پیش از بازی روز گذشته نیز برخورد گرمی با هم داشتند و به مرور خاطرات مشترک‌شان پرداختند.

 

مجید جلالی سرمربی گل گهر اما امیدوار است با توجه به شناختی که از کیفیت این مهاجم نیجریه‌ای سراغ دارد برپایه نمایش گادوین منشا بتواند به نتایج موردنظر در ادامه فصل دست یابد و باید دید منشا قادر به برآورده کردن انتظارات خواهد بود یا خیر.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.