به گزارش “مجله ایما”، لیورپول در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر فوق العاده عمل کرده در حال حاضر با قاطعیت در صدر جدول قرار گرفته است. با این وجود شاگردان یورگن کلوپ دیشب اولین شکست خود را در لیگ برتر مقابل تیم قعر جدولی واتفورد تجربه کردند تا دست آنها از کسب جام طلایی کوتاه بماند.

 

اسطوره باشگاه لیورپول درباره شکست این تیم برابر واتفورد گفت: ” فکر می‌کنم که امکان شکست خوردن در هر زمانی وجود دارد. این اتفاق شب گذشته برای لیورپول رخ داد. با این وجود فکر می‌کنم که بیشتر از نتیجه، یورگن کلوپ نگران عملکرد و نمایش تیمش باشد.”

 

 

 

 

کرگر در ادامه پیرامون خوشحالی هواداران آرسنال از شکست لیورپول نیز گفت: ” درک خوشحالی هواداران آرسنال کار ساده ای است چرا که آنها رکورد فوق العاده خود را کماکان حفظ کردند. با این وجود معتقدم که لیورپول در چند ماه آینده قهرمانی خود را قطعی خواهد کرد اگرچه ممکن است این اتفاق به بازی برابر منچسترسیتی کشیده شود.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.