دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، ویروس کرونا موجی از نگرانی را در اروپا به راه انداخته و همین موضوع باعث شده که بسیاری از مسابقات به حالت تعلیق در بیاید. لالیگا، سری آ، بوندسلیگا، لیگ 1 ، MLS و اردویسه مهم ترین لیگ هایی هستند که رقابت های خود را حالت تعلیق درآورده اند. همچنین مسابقات لیگ اروپا و لیگ قهرمانان نیز وضعیت مشابهی را تجربه کرده اند.

 

با این وجود اما سوپر لیگ ترکیه هنوز تصمیمی برای تعلیق مسابقات خود نگرفته و قرار است بازی های این هفته طبق برنامه انجام شود. نکته عجیب تر اینکه بازی ها در حضور تماشاگران برگزار می‌شود؛ موضوعی که نگرانی های زیادی را در این کشور به وجود آورده است.

 

 

 

 

ستاره سابق چلسی و بازیکنان حال حاضر ترابوزان اسپور نسبت به این تصمیم مسئولان لیگ ترکیه واکنش تندی نشان داده است‌. جان اوبی میکل در صفحه اجتماعی خود نوشت: ” زندگی از فوتبال مهم تر است. من احساس خوبی ندارم نمی خواهم در چنین شرایطی فوتبال بازی کنم. همه باید در این مقطع حساس کنار خانواده و عزیزان خود باشند. فصل باید به طور کلی لغو شود چرا که دنیا با اوضاع بسیار آشفته ای روبرو است.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.