دانلود سریال یاغی

“” محمد نوری در خصوص تحولات مدیریتی اخیر تیم استقلال اظهار داشت: قبل از هر چیز به مدیران قبلی و به خصوص آقای فتح الله زاده خسته نباشید می گویم. فتح الله زاده در آن شرایط واقعا ایثار کرد مسئولیت این باشگاه را پذیرفت اما سرانجام بیماری و شرایط جسمانی اجازه ادامه همکاری را از ایشان گرفت. باید به آقای فتح الله زاده دست مریزاد گفت.

وی افزود: حضور احمد سعادتمند و حجت نظری در هیات مدیره استقلال را به فال نیک می گیرم. این دو نفر از علاقمندان به این تیم هستند و با موقعیت های شغلی که دارند می توانند در هیات مدیره مفید باشند.
پیشکسوت استقلال تاکید کرد: نباید قبل از آن که این آقایان کارشان را آغاز کنند مورد نقد قرار گیرند و با برخی اظهار نظرها برای آنها جو سازی کرد. باید فرصت داد تا تیم جدید مدیریتی کارش را شروع کند.

نوری تصریح کرد: استقلال به اندازه کافی در بحران های مالی غوطه ور هست و نباید با ایجاد بحران های دست ساز داخلی کار را سخت تر کرد. بهتر است مدیران به کار تخصصی خود بپردازند و بازیکن و مربی هم فقط فکرش را بر روی مسائل فنی متمرکز کند. اظهار نظرهای مدیریتی که باعث ایجاد فشار بر تیم مدیریتی می شود کاری به جز بر هم زدن تمرکز کادر مدیریتی و تیم فنی در بر نخواهد داشت.

عضو پیشین کمیته فنی استقلال بیان داشت: از اصلی ترین کار ترکیب جدید هیات مدیره انتخاب مدیرعامل جدید باشگاه است که امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد تا باشگاه در مسیر موفقیت گام بردارد.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.